این دستگاه یک محصول جدید است که توسط شرکت ما به طور جامع در داخل و خارج از کشور طراحی و توسعه یافته است.این یک تجهیزات تمیز کردن با اثر تمیز کردن خوب ، ساختار جمع و جور ، کم صدا و مجموعه کامل خوب است.این ویژگی های زیر را دارد:
از نوار نقاله غلتکی برای حمل قطعه کار استفاده می شود که باعث کاهش برخورد و آسیب قطعه کار می شود و صدای دستگاه را کاهش می دهد.
دستگاه Q034 ماشین انفجار گریز از مرکز گریز از مرکز را تصویب می کند ، که دارای ویژگی های عمر طولانی ، ساختار ساده و میزان خرابی کم است.
استفاده از جداکننده winnowing دارای اثر جداسازی خوب و بهره وری بالا و تأثیر مثبت در بهبود عمر تیغه است.
با استفاده از فیلتر کیسه ، غلظت انتشار گرد و غبار کمتر از استاندارد ملی است ، محیط کار کارگران را بهبود می بخشد.
کار مداوم ساختار دستگاه انفجار شات از طریق نوع تحت تأثیر زمان تمیز کردن و بارگیری و تخلیه قطعه کار نیست ، و باعث کاهش بیشتر شدت کار کارگران می شود
انفجار شات هنوز هم یک روش تمیز کردن اقتصادی و مطمئن در جهان است.در مقایسه با سایر فن آوری های تمیز کردن ، فناوری شات بلاست دارای مزایای زیر است:
مقاومت در برابر خستگی محصولات مکانیکی و اجزای فلزی را بهبود ببخشید
غلظت استرس را از بین ببرید
عمر مفید آن را افزایش دهید
حالت فرایند سطح قطعه کار را بهینه کنید
بازده تمیز کردن را بهبود ببخشید
شدت کار تمیز کردن را کاهش دهید
کاهش آلودگی محیط زیست آنچه در ساخت ورق فولادی از طریق دستگاه انفجار گلوله باید مورد توجه قرار گیرد: به طور موثر از تجهیزات محافظت کنید.زبری سطح را می توان با توجه به نیاز پردازش کرد و دانه های مختلف عکس فولادی را با توجه به زبری انتخاب کرد.تحت عمل نیروی گریز از مرکز ،
1. گرد و غبار در جعبه گرد و غبار زیر گردگیر گرد و غبار صفحه فولادی از طریق دستگاه انفجار شات نوع باید به طور مرتب تمیز شود ، که صفحه محافظ بدنه محفظه در تجهیزات انفجار شات فعلی است.نه تنها می توان زنگ زدگی سطح قطعه را از بین برد ، می توان مخلوط غبار انفجار را به طور مساوی توزیع کرد و جدا کننده ، آسانسور ، نوار نقاله پیچ و دستگاه انفجار شات را می توان به ترتیب ترتیب داد تا از مسدود شدن لوله اگزوز گرد و غبار جلوگیری کند و تأثیر بر اثر حذف گرد و غبار.
2. بقایای ته اتاق نظافت و زیر صفحه در قیف جدا کننده باید مرتباً تمیز شود.این دستگاه به طور کلی از طریق هیدرولیک هدایت می شود و دستگاه انفجار شات قسمت اصلی لوازم جانبی دستگاه شات بلاست است.در صورت قطع برق ، منبع تغذیه اصلی دستگاه را قطع کنید.همچنین باعث افزایش سایش صفحه محافظ منحنی خواهد شد.دستگاه جهانی انفجار شات qg34 با حجم انفجار شات بزرگ و سرعت شلیک بالا به کار گرفته شده است.
3. به ناهمواری و سختی مورد نیاز برسید ، که معمولاً در تعداد زوج مانند 4 ، 6 ، 8 و غیره مرتب می شود. در عین حال ، از تمیزی مورد نیاز قطعه کار اطمینان حاصل می شود.شلیک فولادی دور صفحه فولادی از طریق دستگاه انفجار شات باید مرتباً تمیز شود تا از لغزش و آسیب دیدن افراد جلوگیری شود.به منظور انجام انفجار شات قطعه کار.
4- از قبیل رونق بیل مکانیکی ، بدنه بولدوزر ، تخت یک ابزار بزرگ ماشین آلات و غیره قبل از شروع دستگاه بلاست شلیک عبور ، باید برخی بررسی های لازم انجام شود.می توان گفت که داده های جامع هنوز بسیار خوب هستند.به طور کلی ، برای قطعات کار نسبتاً طولانی ، مانند فولاد زاویه دار فولاد گرد با حلقه تقسیم قطعه کار و غیره ، که می توانند به آرامی از محفظه انفجار شات عبور کنند ، مناسب است.دستگاه زدودن میلگرد نوعی تجهیزات انفجار شات است که می تواند سطح فلز را تخریب و تقویت کند.
 
دستگاه انفجار شات غلتکی.در طی فرآیند تمیز کردن ، غلتک انتقال دهنده با سرعت قابل تنظیم با کنترل الکتریکی ، ساختار فولادی یا فولاد را به منطقه خارج شده از اتاق ماشین تمیز کننده منتقل می کند ، و سطوح اطراف آن از موقعیت های مختلف مختصات مورد اصابت گلوله های قدرتمند و متراکم قرار می گیرند.با اصطکاک ، مقیاس اکسید ، لایه زنگ زدگی و آلودگی روی آن به سرعت از بین می رود و سطح فولاد سطح صاف و با زبری خاصی به دست می آورد.قطعه کار در جدول غلتکی ورودی و خروجی در دو طرف اتاق تمیز بارگیری و تخلیه می شود.پرتابه ها و گرد و غبار زنگ زدگی بر روی فولاد توسط دستگاه دمنده منفجر می شود و مخلوط گرد و غبار گندله افتاده توسط پیچ بازیابی به قیف محفظه منتقل می شود و نوار نقاله های عمودی و افقی در قسمت پایین بالابر جمع می شوند ، و سپس به قسمت بالای دستگاه بلند شد.در ظرف ، پرتابه های خالص جدا شده برای استفاده از بازیافت در قیف جدا کننده قرار می گیرند.گرد و غبار تولید شده در اثر انفجار گلوله توسط لوله اگزوز به سیستم دفع گرد و غبار ارسال می شود و گاز تصفیه شده در جو تخلیه می شود و گرد و غبار ذرات گرفته و جمع می شود.